Повернення водійських прав   

 

Юридична компанія «Коммерс-Авто» надає кваліфіковані послуги адвоката за офіційним поверненню водійських посвідчень (водійські права) для фізичних осіб на всій території міста Києва та Київської області.

Адвокати нашої компанії беруть на себе зобов'язання з ведення Вашої справи, як в досудової процедури, так і після винесення судового рішення про позбавлення водійських прав. Наші юристи мають багаторічний практичний досвід судових розглядів в галузі транспортного права, і позитивного врегулювання питання з повернення водійських посвідчень. Весь процес роботи - від аналізу матеріалів щодо позбавлення прав (водійського посвідчення) та до захисту в суді - чітко відпрацьований і регламентований.

Юристи та адвокати нашої компанії готові надати повний спектр послуг на будь-якій стадії судового процесу . Ми маємо величезний досвід і практику в застосуванні законодавчої та процесуальної специфіки, а саме - Ми знаємо як захистити Водія в будь-якій ситуації!

Попередні консультації - безкоштовні!

 

Великий досвід наших фахівців з повернення водійських прав дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам кваліфіковану допомогу при вирішенні даних питань за доступними цінами.

Ми цінуємо Ваш час!

 

Що знадобиться від Вас:
1) передоплата 100 % (при укладенні договору)
2) надання необхідного пакета документів на транспортний засіб (-а)
3) документи, що засвідчують нового власника транспортного засобу / засобів
4) нотаріальна довіреність або договір-доручення на представлення Ваших інтересів в органах МРЕВ, ДАІ, Держтехнагляду

 

Отримати консультацію і замовити дану послугу Ви можете за телефонами:

 Телефонуйте:  (044) 38-404-93 @ info@k-avto.com.ua