Про компанію  

 

Юридична компанія «Коммерс-Авто» - українська компанія з надання юридичних і консалтингових послуг у автотранспортної сфері, Транспортне Право. Ми впевнені, що в Україні зараз настав час для надання такого виду послуг.

Мета нашого бізнесу - це ефективне і оперативне виконання Ваших завдань у найкоротші терміни в автомобільній сфері та транспортному праві. Ми надаємо юридичну допомогу та консультації при вирішенні питань і завдань, пов'язаних з транспортними засобами в належних державних органах - ДАІ, МРЕВ, АТП, Мінтранс, Держтехнагляд, Державний комітет з охорони праці та ін Також ми надаємо послуги з ліцензування будь-яких видів автотранспортних перевезень. Усне і письмове роз'яснення чинного законодавства у транспортній, автомобільній сфері. Написання заяв, клопотань та інших документів.

Ми працюємо як з юридичними, так і з фізичними особами.

Основні види діяльності нашої компанії - це:

1. Реєстрація та перереєстрація авто транспортних засобів. Реєстрація автомобіля в ДАІ. МРЕВ. ГДІП.
2. Реєстрація коду АТП. Реєстрація автотранспортного підприємства (автогосподарства, АТП).
3. Ліцензії на автотранспортні перевезення. Всі види.
4. Юридичний супровід угод по транспортним засобам. Дозволи.
5. Фінансовий сервіс. Лізинг. Кредитування. Страхування.
6. Іменні номера. Дублікати. Автономери.
7. Автомобілі. Продаж. Авто під замовлення. Автовикуп.

При роботі з Клієнтами фахівці нашої компанії беруть до уваги і враховують всілякі побажання під час супроводу кожної угоди. Три основних принципи нашої роботи - це систематичність, ефективність та оперативність.