Купівля-продаж автомобілів   

 

Компанія «Коммерс-АВТО» надає комплексні послуги з купівлі-продажу транспортних засобів (автомобілі, мототехніка, спецтехніка) - автовикуп, продаж нових автомобілі під замовлення, комісійний продаж автомобілів, продаж купейних авто. Послуги надаються для фізичних та юридичних осіб, для іноземних представництв (ГДІП компанії) і для не резидентів України, відповідно до чинного Законодавства. Легітимність угод - гарантована.

Наша поява на ринку автодилерів - цілком закономірно і своєчасно! Своєю присутністю ми підтверджуємо той факт, що загальні кризові настрої не здатні змусити Вас відмовитися від своєї мрії, а саме - бажання володіти Своїм автомобілем. Всі ми прекрасно розуміємо, що автомобіль давно вже перестав бути «просто» засобом пересування ... Автомобіль - це спосіб життя, це спосіб мислення, це можливість самовираження і шанс Набути Свою Зону Комфорту.

Наша компанія надає наступні послуги з купівлі-продажу автомобілів:

 

Автовикуп

Автомобілі під замовлення

Комісійний продаж автомобілів

Автомобілі купе у продажу

 


Великий досвід наших фахівців з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам кваліфіковану допомогу при вирішенні даних питань за доступними цінами.

Ми цінуємо Ваш час!

 

Що знадобиться від Вас:
1) передоплата 100 % (при укладенні договору)
2) надання необхідного пакета документів на транспортний засіб (-а)
3) документи, що засвідчують нового власника транспортного засобу / засобів
4) нотаріальна довіреність або договір-доручення на представлення Ваших інтересів в органах МРЕВ, ДАІ, Держтехнагляду

 

Отримати консультацію і замовити дану послугу Ви можете за телефонами:

 Телефонуйте:  (044) 38-404-93  @ info@k-avto.com.ua