Нотаріальний договір купівлі-продажу   

 

Юридична компанія «Коммерс-Авто» надає комплексні послуги з оформлення нотаріальних договорів купівлі-продажу транспортних засобів - автомобілі, мототехніка, спецтехніка та інші - для юридичних і фізичних осіб у місті Київ та Київській області.

Наступне постанова втратила свою силу - "Постанова Кабінету Міністрів України № 1388 від 7 вересня 1998 року" Про затвердження Інструкції Правил ДЕРЖАВНОЇ реєстрації та учета автомобілів, автобусів, а кож самохідніх машин, сконструйованіх на Шасі автомобілів, мотоціклів усіх тіпів, марок и моделей, прічепів, напівпрічепів та мотоколясок ", і тому є 2 офіційних способу купівлі-продажу транспорту - оформлення нотаріального договору або оформлення довідки-рахунок. Рішення завжди залишається за власником транспортного засобу.

Для оформлення нотаріального договору купівлі продажу ТЗ необхідні наступні документи:

Фізична особа:

Продавець
* свідоцтво про реєстрацію (техпаспорт) автомобіля (ТС), знятого з обліку в органах МРЕВ ДАІ (з відповідною відміткою МРЕВ ДАІ в техпаспорті);
* оригінал паспорта та індивідуального податкового номера;
* у випадку, якщо машина за генеральним дорученням, оригінал довіреності.

Покупець
* оригінал паспорта та індивідуального податкового номера.

Юридична особа:

Продавець

* свідоцтво про реєстрацію (техпаспорт) автомобіля (ТС), знятого з обліку в органах МРЕВ ДАІ (з відповідною відміткою МРЕВ ДАІ в техпаспорті);
* оригінал паспорта та індивідуального податкового номера представника юридичної особи;
* довіреність на продаж від юридичної особи, підписана і завірена мокрою печаткою (на фірмовому бланку компанії формату А4, з зазначенням марки автомобіля, номера кузова, текст довіреності у вільній формі).

Покупець
* оригінал паспорта та індивідуального податкового номера представника юридичної особи;
* довіреність на придбання від юридичної особи, підписана і завірена мокрою печаткою (на фірмовому бланку компанії формату А4, з зазначенням марки автомобіля, номера кузова, текст довіреності у вільній формі).

Оформити угоду купівлі-продажу ТЗ (автомобіль, мотоцикл, спецтехніка , ін) можна в нашому офісі, або ж домовиться про виїзд нашого фахівця до Вас.
Консультації наших фахівців по телефону - безкоштовні.

 

Великий досвід наших фахівців з нотаріальному договором купівлі-продажу дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам кваліфіковану допомогу при вирішенні даних питань за доступними цінами.

Ми цінуємо Ваш час!

 

Що знадобиться від Вас:
1) передоплата 100 % (при укладенні договору)
2) надання необхідного пакета документів на транспортний засіб (-а)
3) документи, що засвідчують нового власника транспортного засобу / засобів
4) нотаріальна довіреність або договір-доручення на представлення Ваших інтересів в органах МРЕВ, ДАІ, Держтехнагляду

 

Отримати консультацію і замовити дану послугу Ви можете за телефонами:

 Телефонуйте:  (044) 38-404-93 @ info@k-avto.com.ua