Дозволи та погодження   

 

Консалтинг-юридична компанія «Коммерс-АВТО» надає комплексні послуги з отримання дозволів в автомобільній сфері на всій території Україні, а також всіляких погоджень у відповідних державних органах та інстанціях - МРЕВ, ДАІ, Держтехнагляд, Держкомітет з охорони праці, ГДІП, НІІБДД. Послуги надаються для юридичних осіб відповідно до чинного Законодавства України, Транспортне право.

Звернувшись до нас за консультацією та допомогою, Ви отримуєте послугу «під ключ» - мінімальні зусилля з Вашого боку, і максимально чітке і ефективне виконань належних процедур з боку експертів та фахівців нашої компанії. І все це в найкоротші терміни.

Наша компанія надає наступні послуги з отримання дозволів та погоджень:

Право виписки довідки-рахунок

Право проведення діагностики

Акредитація автошкіл

Перевезення небезпечних вантажів, ADR

 

Великий досвід наших фахівців з узгодження і отримання дозволів, дозвільної документації, в автотранспортної сфері дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам кваліфіковану допомогу при вирішенні даних питань за доступними цінами.
Ми цінуємо Ваш час!

 

Що знадобиться від Вас:
1) передоплата 100 % (при укладенні договору)
2) надання мінімально необхідного пакету документів
3) нотаріальна довіреність або договір-доручення на представлення Ваших інтересів в органах МРЕВ, Департаменті ДАІ, Держтехнагляду ...

 

Отримати консультацію і замовити дану послугу Ви можете за телефонами:

 Телефонуйте:  (044) 38-404-93 @ info@k-avto.com.ua