Страхування автомобілів   

 

Юридична компанія «Коммерс-Авто» надає консультації та послуги зі страхування транспортних засобів на території Україні. Автострахування - найбільш популярна послуга. Автомобіль - це найбільш зручний і популярний засіб пересування. Але, користуючись ним щодня, ми піддаємося величезному ризику зазнати матеріальних втрат, причиною яких може стати якась непередбачена подія, а також чиясь чи власна помилка на дорозі.

Наша компанія надає консультації та послуги зі страхування автотранспорту з оптимальними програмами страхування:

* Добровільне страхування наземного транспорту (КАСКО)
* Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності (поліс ГО)
* Добровільне страхування цивільно-правової відповідальності
* «Зелена карта»

1. Автострахування. Добровільне страхування наземного транспорту (КАСКО) - це захист від усіх ризиків, які можуть призвести до пошкодження або знищення Вашого транспортного засобу Страхувальника. Уклавши угоду про добровільне страхування наземного транспорту, Ви реально захищаєте свій автомобіль від страхових ризиків. До страхових ризиків відносяться:

* дорожньо-транспортна пригода
* стихійні лиха
* вибух, пожежа
* попадання сторонніх предметів на поверхню автомобіля
* протиправні дії третіх осіб
* угон автомобіля

2. Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності автомобілів та інших наземних транспортних засобів (поліс ГО) передбачає страховий захист майна та здоров'я, постраждалих третіх осіб внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Дія поліса поширюється і на фізичний, і на юридичну особу.

Відшкодування збитків страховою компанією здійснюється в межах лімітів - за шкоду, завдану майну потерпілих - 25 500,00 гривень на одного потерпілого, за шкоду, заподіяну життю та здоров'ю потерпілих - 51 000,00 гривень на одного потерпілого. Зазначені страхові відшкодування виплачуються по кожному страховому випадку, що настав протягом періоду дії відповідного полісу обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності в межах ліміту відповідальності страховика.

Термін дії поліса від 15 днів до 1 року.

3. Добровільне страхування цивільної відповідальності

Переваги Добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту перед третіми особами:

1. Можливість вибору необхідних лімітів відповідальності, які покриють можливий збиток;
2. Забезпечення захисту інтересів у разі отримання від постраждалих осіб претензій, розмір яких більше, ніж максимальний розмір виплат за договором обов'язкового страхування;
3. Цілодобовий асистанс, що організовує виклик ДАІ, швидкої допомоги, Евакуація на місце ДТП;
4. Франшиза - 0,0%.

4. Страховий поліс "Зелена карта"
У разі виїзду до країн Європи власник автомобіля зобов'язаний укласти договір страхування цивільної відповідальності "Зелена карта". Залежно від потреби можна обрати такі умови договору "Зелена карта", які будуть поширюватися на всі країни Європи або лише на країни Східної Європи.

«Зелена картка» - обов'язкове страхування цивільної відповідальності за кордоном.

Якщо Ви подорожуєте за кордон на власному транспорті, Вам потрібен Міжнародний сертифікат «Зелена карта». Даний сертифікат необхідний Вам для відвідування держав, які входять в систему «Зелена карта» (практично вся Європа, а також ряд країн Африки й Азії) на власному автомобілі. Контроль за наявністю даного поліса покладений на Державний Комітет з охорони державного кордону України.

«Зелена карта» гарантує покриття витрат, які виникли у випадку нанесення збитку громадянином України здоров'ю або майну третіх осіб за кордоном.

Витрати на ремонт автомобіля та / або відновлення здоров'я людей, які постраждали, виплачується у розмірах, встановлених законодавством держави, в якому відбулося ДТП.

 

Великий досвід наших фахівців з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам кваліфіковану допомогу при вирішенні даних питань за доступними цінами.

Ми цінуємо Ваш час!

 

Що знадобиться від Вас:
1) передоплата 100 % (при укладенні договору)
2) надання необхідного пакета документів на транспортний засіб (-а)
3) документи, що засвідчують нового власника транспортного засобу / засобів
4) нотаріальна довіреність або договір-доручення на представлення Ваших інтересів в органах МРЕВ, ДАІ, Держтехнагляду

 

Отримати консультацію і замовити дану послугу Ви можете за телефонами:

 Телефонуйте:  (044) 38-404-93 @ info@k-avto.com.ua